O mnie

Cześć, nazywam się Grzegorz Kopala
 

Aparat fotograficzny- to moje narzędzie. Świat stał się moim warsztatem, kiedy spostrzegłem, że fotografia to sposób na życie pełne przygód, uczuć i zatrzymanie pięknych chwil.

Zajmuję się fotografią od czasów studiów. Po pierwszej sesji wiedziałem, że nie chcę robić nic innego. Wykonanie dobrego zdjęcia wymaga nie tylko duszy, ale przemyślenia najlepszego kadru, a także umiejętności stworzenia historii, a nie kolorowego obrazka. Poświęcenie i pasja pozwalają mi zaangażować się na sto procent w to, co kocham.

Wspomnienie uśmiechu dziecka, chrztu, pierwszej Komunii Świętej czy podekscytowania Młodej Pary zostają z nami na zawsze. Dokumentuję Wasze ewokacje najlepszym sprzętem i największą wrażliwością. Zatrzymanie w migawce chwili staję się późniejszym odzwierciedleniem maksymalnego szczęścia.

Pragnę, aby utrwalone przeze mnie momenty były artystycznym wyrazem emocji. Dbam o piękne kolory, jasne kadry oraz doskonałe kontrasty. Każdy ewenement z aparatem dostarcza mi niesamowitych wrażeń, większego doświadczenia i lepszych pomysłów, aby udoskonalić swoje zdolności. Podejmując z kimś współpracę towarzyszę na etapie przygotowań, ceremonii i zabawy, a później w plenerze jako uwieńczenie wspólnie spędzonego czasu.

Lubię rozmawiać, poznawać i dbać o moich bliskich.
Skupiam się przede wszystkim na potrzebach klienta, potrafię słuchać i jestem zwolennikiem czystych emocji połączonych z naturalnym gruntem.

Pracuję na terenie całej Polski, więc zapewnia mi to duże zainteresowanie i dyspozycyjność w zakresie usług. Dzięki indywidualnemu podejściu oraz profesjonalnemu sprzętowi, zdjęcia jakie dla Was wykonam przywrócą niezapomniane chwile oraz zawsze będą wzruszającą pamiątką. Jeśli więc poszukujecie specjalisty, dla którego fotografia jest nie tylko pracą, ale również olbrzymią pasją, zapraszam do obejrzenia port folio i kontaktu!

Fotografia to narzędzie pozwalające dawać

sobie radę ze sprawami, które wszyscy znają, nie zwracają jednak na nie uwagi. Moje zdjęcia mają przedstawićcoś, czego nie dostrzegacie.”

Emmet Gowin